Oceń II edycję! Podsumowujemy działania.

II edycja Olsztyneckiego Budżetu Obywatelskiego dobiegła końca. Wiemy kto będzie zajmował się inwestycjami wskazanymi do realizacji przez mieszkańców Olsztynka i kiedy powinny zostać zrealizowane. Przyszedł czas na podsumowanie działań.

W wyniku przeprowadzonego głosowania wśród mieszkańców Olsztynka do realizacji zakwalifikowały się trzy projekty. Zgodnie z harmonogramami, zadania „Kolorado – place zabaw dla dzieci” oraz „Organizacja parku sportowo-rekreacyjnego przy Szkole Podstawowej w Olsztynku” powinny zostać zrealizowane do 30 lipca 2018 roku. Natomiast zadanie „Plaża staromiejska – teren wypoczynkowy i piknikowy nad nowym stawem w centrum Olsztynka” powinno zostać zrealizowane w listopadzie 2018 roku. 

Powoli przygotowujemy się do kolejnej tegorocznej edycji OBO, ale zanim to nastąpi zamierzamy przeprowadzić podsumowanie działań w ramach poprzedniej. W tym celu prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli poznać Państwa opinie o sposobie realizacji OBO. Uzyskane informacje pomogą nam określić Państwa oczekiwania i potrzeby oraz będą przydatne przy organizowaniu kolejnej edycji OBO w naszym mieście. Od dziś można wypełniać ankiety w wersji elektronicznej. Tegoroczna wersja ankiety jest znacznie krótsza, niż poprzednia. 

Ankieta jest dostępna -> TUTAJ

Od wtorku (6 lutego) ankiety zostaną udostępnione mieszkańcom w wersji papierowej w następujących punktach zlokalizowanych na terenie Olsztynka:

  1. Gminne Centrum Zdrowia ZPZOZ w Olsztynku, ul. Chopina 11.
  2. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynku, ul. Świerczewskiego 19.
  3. Urząd Miejski w Olsztynku, ul. Ratusz 1.
  4. Multimedialne Muzeum Obozu Jenieckiego Stalag I B i Historii Olsztynka, Urząd Miejski w Olsztynku, ul. Ratusz 1.
  5. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku, ul. Ostródzka 2.
  6. Przedszkole Miejskie w Olsztynku, ul. Szkolna 9.

Punkty będą czynne w godzinach pracy wyżej wymienionych instytucji do 13 lutego (wtorek) włącznie. 

Wypełnienie ankiety zajmuje doslownie kilka minut. Wszystkie opinie są dla nas ważne. Zachęcamy do podzielenia się swoimi uwagami.